ЄЛИЗАВЕТА

ТИМУР

ТА

Одружуються

28 ЛИПНЯ 2019

НАША ІСТОРІЯ

Ми обоє виросли в глибоко віруючих християнських сім'ях і були близькими друзями з дитинства. Ходили в той самий клас у школі, жили на тій самій вулиці, відвідували ту саму церкву. Наші сім'ї та однолітки жартома казали, що, коли ми виростимо, то одружимось. Ми і самі тайкома на це сподівались, бо відчували особливий зв'язок між собою.    

 

І зараз, стоячи на порозі створення власної сім'ї, ми не можемо не бути вдячними Богу за те, що Він нас вірно провів через усі ці роки. Ми безмежно дякуємо за дар любові, що Він нам дав та щиро бажаємо і надалі прославляти Його у наших стосунках - тепер у шлюбі.

 

ВЕСІЛЛЯ

Коли
28 лип., 14:00
Де
Готель "Maristella Marine
Residence",
вул. Бернардацці, 2а, м. Одеса
 
 

ЯК ДОБРАТИСЯ

Транспорт

Для всіх бажаючих гостей, особливо для родичів та друзів, що не з Одеси, ми забезпечимо доїзд до локації автобусом. Вкажіть, будь ласка, при реєстрації, загальну кількість необхідних місць. 

Проживання

Ми пропонуємо розмістити всіх нетутешніх гостей по домівках наших сімей та близьких друзів. Повідомте, будь ласка, про цю необхідність теж при реєстрації. Якщо ви натомість вирішите зупинитись в готелі "Maristella Marine Residence" і заразом помилуватись видом на Чорне море, ми не заперечуватимемо.

 

ПОДАРУНКИ

Ми розуміємо як це нелегко підібрати незабутній подарунок для наречених. А тому хочемо вам допомогти. :) Ми прагнемо розпочати власну справу. Єлизавета має неабиякий талант до випічки, а Тимур обдарований хорошими організаторськими здібностями. Ми побачили необхідність у поліпшенні професійності, а тому хочемо відвідати майстер-клас свіжої французької випічки у Школі кулінарії в Парижі Le Cordon Bleu. Ваш внесок для здійснення цієї мрії буде для нас дуже цінним! 

Пишіть нам за детальнішою інформацією: info@mysite.com

ekkle.com.ua

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now