НАША ІСТОРІЯ

МИ ОДРУЖУЄМОСЯ (:

Наші спільні друзі, Мирослав та Світлана, познайомили нас, думаючи, що ми чудово підійдемо одне для одного. Після першої зустрічі ми обоє вирішили, що вони помилилися! Але через декілька місяців так вийшло, що ми попали в одну групу, що їхала в похід у Карпатські гори. Ми побачили одне одного в новому світлі ... і закохалися. І тепер з нетерпінням чекаємо початку нашого спільного життя!   

XOXO

Н А З А Р & Д А Р И Н А

14 липня 2019, 12:00 Ресторан "Villa Park"

 

 

ВЕСІЛЛЯ

Коли

Де

14 липня 2019, 12:00

Ресторан "Villa Park"

с. Підпечари 

Івано-Франківська область

вул. Січових Стрільців, 65

 

ЯК ДОБРАТИСЯ

 

 

ТРАНСПОРТ

О 10:30 в день весілля від залізничного вокзалу міста Івано-Франківськ буде відправлятися автобус. Повідомте, будь ласка, в реєстрації в полі "Коментарі", чи вам потрібне місце і скільки. Вас супроводжуватиме брат нареченого Вадим. Його номер мобільного буде надісланий вам згодом. Після святкування можна буде доїхати до міста цим же автобусом.  

 
 

ПОДАРУНКИ

Ми звичайно будемо дуже вдячні вам за будь-який подарунок, який ви вирішите подарувати. Але хочемо попросити вас допомогти нам втілити нашу мрію. Нам обом дуже подобається подорожувати, особливо в гористих місцевостях. Чилі вже давно вабить наші серця: більше 4,000 км океанського узбережжя, найсухіша неполярна пустеля в світі, величні вершини Анд, вражаючі гейзери та льодовики, густі вічнозелені ліси - одним словом, дивовижа! Будемо надзвичайно вдячні за ваш внесок для здійснення цієї подорожі під час нашого медового місяця.      

 

ДУЖЕ СПОДІВАЄМОСЯ,

ЩО ВИ ЗМОЖЕТЕ БУТИ НА НАШОМУ ВЕСІЛЛІ 

ekkle.com.ua

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now